×
W odpowiedzi na apel Pana Burmistrza Arkadiusza Czecha, pracownicy PWiK Sp. z o.o. oraz Veolii Południe Sp. z o.o. postanowili zorganizować pomoc dla podopiecznych „Cichego Kąta”.
Aby efektywnie pomóc schronisku, placówka przekazała pracownikom listę niezbędnych produktów, a dokładnie listę środków czystości, które schronisko najbardziej potrzebuje.
Zbiórka trwała tydzień, co zaowocowało zebraniem zestawu przeróżnych produktów, które pozwolą pracownikom Cichego Kąta utrzymać budynki, wybiegi i obejścia w czystości, a  to z kolei zapewni zwierzakom godny byt.
„Cieszymy się, że jako pracownicy tarnogórskich Spółek z Grupy Veolia mogliśmy wspólnie włączyć się w akcję, mającą na celu wsparcie działalności Cichego Kąta. Jesteśmy tym bardziej dumni z efektów tej zbiórki, gdyż każdy z nas indywidualnie i z własnych środków kupował niezbędne produkty. Zebrane produkty są dowodem na to, iż los zwierzaków nie jest nam obojętny”. – mówi koordynator zbiórki p. Barbara Heflik – pracownik PWiK Sp. z o.o.
[masterslider id=”9″]