×

Tarnogórskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wspiera organizację XII Ogólnopolskiej Nocy Biologów, która będzie miała miejsce 13 stycznia 2023 roku.

Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ulicy Bankowej 9. Hasłem przewodnim nadchodzącej edycji jest Woda – źródło życia – teraźniejszość i przyszłość, które nawiązuje do maksymy Europejskiej Agencji Środowiska „Woda to życie”.

Przed nami największe tego typu wydarzenie naukowe na Górnym Śląsku. Co roku podczas wydarzenia goszczeni są uczniowie wraz z nauczycielami, rodziny z dziećmi oraz liczni sympatycy, którzy mogą zapoznać się ich z aktualnymi koncepcjami i trendami badawczymi prowadzonymi w IBBiOŚ, w sposób przystępny i popularyzatorski.

W imieniu organizatorów Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej, XII edycji Ogólnopolskiej Nocy Biologów!

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia https://fb.me/e/3btwqhlEi na portalu Facebook https://www.facebook.com/WydzialNaukPrzyrodniczychUS jak również na stronie Wydziału Nauk Przyrodniczych https://us.edu.pl/wydzial/wnp/ oraz Instytutu Biologii Biotechnologii i Ochrony Środowiska https://us.edu.pl/instytut/ibbios/  Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zajmujemy się produkcją, zakupem, przesyłaniem i sprzedażą wody na potrzeby odbiorców indywidualnych, zbiorowych i przemysłowych na terenie Gmin Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie i Woźniki oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków i wód opadowych.