×

Umowa na świadczenie usług została podpisana przez Zarządy Spółek PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach oraz BPK Sp. z o.o. w dniu 6 lipca 2018 i obejmuje trzyletni okres świadczenia usług na terenie dzielnic: Sucha Góra, Stroszek, Stolarzowice, Górniki.

 

– Wygrany przetarg i podpisanie umowy, jest kontynuacja naszej dotychczasowej współpracy, która trwa od 5 lat, z PBK Bytom. Jakość świadczonych przez nas usług zarówno w zakresie usuwania awarii jak i prowadzonych remontów jest najlepszą referencją oraz potwierdzeniem konkurencyjności na rynku. Cieszymy się, że zostało to docenione przez inny podmiot z branży, który powierza nam obsługę części swojego obszaru działalności – mówi Marta Bis – prezes zarządu PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Tarnowskich Gór świadczy usługi na tym terenie już od ponad 5 lat. Znajomość specyfiki obszaru pozwoliła Spółce odpowiednio dopasować swoją ofertę do zakresu usług jakie mają być świadczone  w ramach kontraktu.

 

– Fakt uzyskania przez PWIK w Tarnowskich Górach w/w zlecenia, jako najkorzystniejszej oferty w udzielonym zamówieniu, przejęliśmy z satysfakcją. Państwa Firma, jak pokazały wcześniejsze lata współpracy, zaprezentowała się na terenie naszego miasta jako rzetelny wykonawca z terminową realizacją zleconych – mówi Ewa Truchan wiceprezes zarządu ds. finansowych BPK Sp. z o.o.