×

e-faktura jest wystawiana na podstawie odczytu podanego przez Państwa lub wykonanego przez inkasenta, a następnie wysyłana na Państwa adres e-mail wraz z elektronicznym podpisem. Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z programu i-BOK i pobranie e-faktury bezpośrednio z odpowiedniej zakładki.

Usługa e-faktura sprawia, że mają Państwo dostęp do faktury ze znacznym wyprzedzeniem (eliminuje się czas doręczenia przez Pocztę Polską) oraz mają Państwo pewność, że e-faktura nie zginie, a Państwa dane nie trafią w niepowołane ręce (e-faktura jest udostępniana wyłącznie Państwu).

W celu aktywacji e-faktury konieczne jest wypełnienie  oświadczenia: „Akceptacji elektronicznego sposobu wystawiania i przesyłania faktur” oraz zapoznanie się z Regulaminem wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej dla Klientów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach.

 

Wypełnienia druku Akceptacji można dokonać elektronicznie lub na piśmie. W formie pisemnej po podpisaniu prosimy o dostarczenie lub przesłanie go na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  42-600 Tarnowskie Góry, ul. Opolska 51.

WYBIERZ  E-FAKTURĘ – BĄDŹ EKO!